Actueel weer Poeldijk (Westland-De Poel)
Laatste update: 2026-04-03 om 01:20 uur
| Temperatuur | 4.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1017.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 16:08 u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 01:19 u |
| Maximum temp. | 5.4 °C om 00:00 u |
| Windchill | 4.6 °C |
| Hitte index | 4.7 °C |
| Dauwpunt | 1.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:15 u |
| Zon onder | 20:18 u |